Про захід

НАША ІСТОРІЯ ТА МІСІЯ

Кольоровий пробіг –  Color Run започатковано в Україні у 2014 році командою Київського бігового клубу «KM Running club». У всьому світі Кольоровий пробіг проводиться щорічно у 40 країнах світу з ініціативи американця Тревіса Снайдера і ми раді бути активною частиною великого міжнародного яскравого руху. Все почалось з першого пробігу в Києві на 800 людей, і через кілька років наш проект виріс у масштабне свято, яке щороку збирає тисячі прихильників, дарує чудові спогади про зустріч літа,  яскраві світлини, нових друзів і незабутній досвід. Наша мета – об’єднати абсолютно різних людей заради спорту та добрих справ, а також зробити Україну щасливішою та яскравішою. У 2019 році ми очікуємо більше 4000 учасників і якомога більше глядачів!

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ КОЛЬОРОВИЙ ЗАБІГ?

Кожний учасник перед стартом отримує спеціальну бігову білу футболку, стартовий номер та пакет справжньої індійської фарби холі, має змогу придбати благодійну сувенірну продукцію, разом з дітьми, батьками, коханими святкує початок літа та День Захисту Дітей. Для дітей передбачені свої дистанції та окремий старт з подарунками на фініші.

Без визначення переможця за швидкість, сотні бігунів з музичною підтримкою долають на вибір дистанції 3 або 6 кілометрів під дощем різнокольорових фарб холі! WOW – короткий опис для цього видовища 🙂

Суперважливо:

  1. вдягнути білу футболку на старті 
  2. фінішувати розфарбованим з голови до ніг

Після забігу на учасників чекають церемонія нагородження за найкращі костюми Color Run Creative awards, DJ, лотерея з цінними призами від партнерів, конкурси, флешмоб та безліч унікальних фотографій.

ЦІННОСТІ KYIV COLOR RUN

ЗДОРОВ’Я

Кольоровий пробіг – розважальна подія, однак ми прагнемо привернути увагу киян до важливості корисного дозвілля і активно підтримуємо ідею здорового способу життя.  Велика кількість людей щороку вперше бере участь у заході і це допомагає нам розповсюджувати ідею здоров’я все більш широкому колу людей, сягаючи національного масштабу. Ми сподіваємось, що Кольоровий забіг спонукатиме українців до занять спортом та стане поштовхом для багатьох почати бігові тренування на постійній основі.

КРАСА

Бачити щирі щасливі посмішки сотень людей одночасно – для нас найвища нагорода та радість. Кольоровий пробіг – подія для людей будь-якого віку, професії та рівня спортивної підготовки. Кольорові фарби додають емоцій до свята та викликають непідробну радість у наших учасників. У світі траплються не дуже приємні події, достатньо сірих буднів та нелегких ситуацій, але наша мета в День Захисту Дітей – весело провести часом разом зі своєю родиною, відволіктись від звичного графіку, допомогти всім присутнім пережити дитяче щастя та максимум позитиву. Кольоровий пробіг – це терапія красою, кольорами та сміхом!

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Через рішення не визначати переможця на швидкість під час пробігу, ми надаємо можливість кожному обрати власну мету для участі. Біжіть за компанію з друзями, з колегами, заради своїх батьків, дітей, власних проектів та ідей, доброчинних ініціатив. Святкуйте літо, дружбу, кохання, будьте собою! Вдягніть яскраві веселі атрибути, елементи карнавальних костюмів, які якнайкраще підкреслять ваш настрій, подарують позитив оточуючим і допоможуть вам виграти призи в Color Run Creative Awards! Креатив вітається, заохочується, нагороджується та фіксується десятками фотокамер для феєричних спільних спогадів!

ДОБРОЧИННІСТЬ

Кольорові пробіги світу надихають нас своїм прикладом підтримки благодійних ініціатив та фандрайзингу. Традиційно, фандрайзинг нашого проекту ми спрямовуємо на конкретні потреби дітей, яким дійсно потрібна спільна допомога небайдужих людей. Щороку ми обираємо благодійного партнера (фонд або громадську організацію, яка допомагає нам в реалізації ініціативи) та мету, яку ми досягаємо всі разом. Докладніше про доброчинну складову 2019 року читайте (линк на новость) Долучайтесь до Кольорового пробігу та  ставайте найяскравішою сторінкою історії свого міста!

KYIV COLOR RUN 2021 відбудеться 6 червня 2021 року на Троїцькій площі.
LVIV COLOR RUN 2021 відбудеться 13 червня 2021 року на площі біля університу І. Франка
Візьміть до уваги той факт, що організатори залишають за собою право змінити локацію. Якщо таке станеться – ми обов’язково своєчасно повідомимо про це всім учасникам, партнерам і всім зацікавленим у події людям!

Для комфорту наших наймолодших учасників дитячий забіг відбудеться на 3 дистанції: 200, 400 та 800 метрів залежно від вікових категорій. Кожна дитяча дистанція матиме свою назву: Тигренята, Ластівки та Зайчики. Батьки з дітьми можуть придумати веселі тематичні атрибути костюмів та виграти приз за найкращий креативний образ  під час програми на сцені після забігу.

Ми готуємо 2 тонни фарби холі, а також багато приємних сюрпризів, про які ми обов’язково повідомлятимемо на наших сторінках Facebook та Instagram

З нетерпінням зустрічі з вами на Кольоровому пробігу 2021!